28.02.2017

Nowy salon i serwis Suzuki GRANDys duo

Suzuki rozbudowuje swoją sieć sprzedaży. W lutym do dealerów motocykli marki Suzuki dołączył salon i serwis GRANDys duo.

W Łodzi powstał nowy autoryzowany salon i serwis motocykli marki Suzuki prowadzony przez firmę GRANDys duo, która w branży motocyklowej obecna jest już od 2000 roku.

Nowy salon i serwis Suzuki GRANDys duo
Nowy salon i serwis Suzuki GRANDys duo

Otwarcie salonu zostało połączone z lokalną premierą najnowszej, szóstej generacji legendarnego Suzuki GSX-R1000. Z tej okazji GRANDys duo przygotowało dla swoich klientów specjalną ofertę. Pierwsze dziesięć osób, które złoży zamówienie na tego flagowego supersporta, otrzyma podwójne zaproszenie na wybraną rundę Mistrzostw Świata Superbike w bieżącym roku z możliwością wejścia na paddock oraz dołączenia do grona gości VIP jednego z fabrycznych zespołów startujących w kategorii Superbike.

Firma GRANDys duo to przede wszystkim ogromne doświadczenie w wyścigach motocyklowych. Teraz podejmuje się kolejnego wyzwania i chce podzielić się zdobytym doświadczeniem z klientami marki Suzuki.

W 2004 roku zespół wyścigowy, kierowany przez Jacka Grandysa, stał się teamem fabrycznym. "Suzuki Grandys duo Team" był najlepszym zespołem wyścigowym aż do końca swoich startów w 2013 roku. W latach 2002-2013 zawodnicy tego zespołu zdobyli ponad 30 tytułów Mistrzowskich i Vice Mistrzowskich oraz ponad 100 razy stawali na podium zarówno w imprezach krajowych jak również zagranicznych.

Nowy salon i serwis Suzuki GRANDys duo
Nowy salon i serwis Suzuki GRANDys duo

Suzuki GRANDys duo
ul. Sarmacka 17
93-320 Łódź
tel. 42 640 10 20
www.grandysduo.suzuki.pl

03.12.2018

Polecamy kurfy do gamy motocykli V-Strom w świątecznych cenach

Obniżamy ceny kufrów dla Suzuki V-Strom 1000, V-Strom 650 oraz V-Strom 250!

Dowiedz się więcej
19.11.2018

Posezonowa wyprzedaż motocykli Suzuki

Suzuki ogłosiło nowe, promocyjne ceny na 7 popularnych modeli motocykli. Z jesiennej wyprzedaży mogą skorzystać amatorzy wszelkiego rodzaju podróżowania na dwóch kółkach i zaoszczędzić aż do 7 000 zł.

Dowiedz się więcej
08.11.2018

Suzuki na targach EICMA w Mediolanie

Podczas listopadowych targów motocyklowych EICMA w Mediolanie Suzuki zaprezentowało ofertę na sezon 2019. Najwięcej emocji dostarczył najnowszy model Katana, który po raz pierwszy można było zobaczyć w nowym, mrocznym, czarnym kolorze Glass Sparkle Black.

Dowiedz się więcej
31.10.2018

Akcja Październik Miesiącem Oszczędzania przedłużona

W związku z dużym zainteresowaniem akcją „Październik Miesiącem Oszczędzania” Suzuki Motor Poland oficjalnie przedłuża październik do połowy listopada.

Dowiedz się więcej